Başkan Osman Zolan Ve Osman Aydınlı Kulübümüzü Ziyaret Etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Onursal Başkanımız Osman Aydınlı bugün kulübümüzü ziyaret ederek takımımıza şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

DSC_0478

DSC_0406

Yarın oynanacak Maltepespor maçı öncesi kulüp binamıza gelerek takımımızı ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan,’ Kızılcabölükspor’umuz Denizli’yi en iyi şekilde temsil ediyor. İlkeli, ahlaklı duruşunuzla centilmenlik örneği göstererek çok iyi mücadele ediyorsunuz. Kızılcabölükspor’un maçlarını izleyince büyük zevk alıyorum. Üst liglerde bir takım havasıyla ama amatör ruhu hiç kaybetmeden maçlarda mücadele ediyorsunuz. Bu noktalara gelmeniz tesadüf değil. Bileğinizin hakkıyla liderliği aldınız. Herkesin gerçekten çok büyük emeğini görüyorum. Artık tünelin sonundaki ışık göründü. Tek temennimiz rehavete kapılmadan, yaşanacak olumsuzlukları büyütmeden, daha fazla kenetlenerek şampiyonluğa ulaşmanız. Artık 6 maçımız kaldı ve başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Ben Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak her zaman Kızılcabölükspor’un yanındayım ve desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğim. Sizlere her zaman sahip çıkacağım. Başarınız ödüllendirilecektir. Kızılcabölükspor’la gurur duyuyorum. Yarın partimizin toplantısı olduğu için Maltepespor maçına katılamayacağım. Tüm takıma başarılar diliyorum. Sizden galibiyet bekliyorum.’ diye konuştu.

DSC_0459 DSC_0454 DSC_0427

Onursal Başkanımız Osman Aydınlı’da Kızılcabölükspor’un sahipsiz olmadığını dile getirirken,’ Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a hoşgeldiniz diyorum. Kızılcabölükspor’umuz bu noktalara sıfırdan geldi. Birlik ve beraberlik ruhuyla, büyük özverili çalışma ile her yıl üzerine koyarak emin adımlarla ilerliyor. Kızılcabölükspor Türkiye’de takip edilen, başarılarıyla adından söz ettiren bir takım. Başta Başkan Osman Duran ve ekibine başarılar diliyorum. İnşallah sezonu şampiyon tamamlayacağız. Ben her zaman Kızılcabölükspor’un yanındayım. Maddi ve manevi desteklerimizi sürdüreceğiz.’ diye konuştu.

DSC_0415 DSC_0443

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran’da Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Onursal Başkanımız Osman Aydınlı’ya ziyaretleri için teşekkür ederken,’ Sayın başkanım ve Osman amcamıza bizlere her zaman gösterdikleri maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyorum. Onların desteği bizler için çok önemli. Sezon sonunda şampiyon olarak onlara en güzel hediyeyi vermek istiyoruz.’ diye konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette konuşan takım kaptanımız Fatih Yiğen,’ Takım olarak kolej havasında bir ortamımız var. Hepimiz aile gibiyiz. Futbolcular olarak düşük ücretlerle burada gönülden oynuyoruz. İnşallah sezon sonunda şampiyonluğa ulaşan taraf biz oluruz. Sizlerin bie olan desteklerinizi biliyoruz. Allah sizden razı olsun. Bizde sizlere şampiyonluk hediye etmek istiyoruz.’ diye konuştu.

DSC_0465

DSC_0494