U-19 Takım Kaptanlarımızdan Açıklama

Kızılcabölükspor (U-19) takımımızda takım kaptanları Serkan Bultan ve Yasin Çölgeçen U-19 ligi şampiyonluğunun ardından açıklamalarda bulundular.

Takım olarak kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip olduklarını belirten Serkan Bultan,’ Lige başlarken hedefimiz şampiyonluktu. Kalitemizi sahaya yansıtarak takım olabilme olgusunu kısa sürede yakaladık. Sadece bir beraberlik aldık ve tüm maçlarımızı kazandık. Futsal A milli takımına seçildiğim için bazı maçlarda takımımı yanlız bırakmak zorunda kaldım. Ama oynayan, oynamayan oyuncular olarak biz bir ekibiz. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Şükrü hocama da çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu jenerasyon güzel başarılar yakalayacak.’ diye konuştu.

Takım olarak kolej havasında olduklarını belirten Yasin Çölgeçen,’ Bizler U-15 takımından bu yana hep birlikte oynayan arkadaşlardan kurulu bir takımız. O yüzden hepimiz bir aile gibiyiz. Takım olabilme olgusunu kısa sürede yakaladık ve namağlup şampiyonluğa ulaştık. İnşallah Türkiye finallerinde de aynı başarıyı gösteririz. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Şükrü hocamızda sürekli bizlerle yakından ilgilenerek bu noktalara gelmemizde başrol oynadı. İnşallah her beraber daha güzel günler göreceğiz. Hedefim A takıma yükselmek.’ diye konuştu.

19 kaptan