Fatih Yiğen : Bana Vuran Taraftar Hakkında Hukuki Süreci Başlattım

Kızılcabölükspor takım kaptanımız Fatih Yiğen, 2-1 sona eren Play-off final müsabakası sonrasında açıklamalarda bulundu.

Çok üzgün olduklarını belirten kaptan Fatih Yiğen,’ Takım olarak, taraftar olarak, camia olarak, Denizli olarak 2.Ligi hak etmiştik. Malesef ilk 10 dakika oyuna çok kötü başladık. Hemen toparlandık ama kendi hatalarımızdan goller yedik. İkinci yarı neredeyse tek kale oynadık. Ama aradığımız golleri bulamadık. Buradan takım arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Olmadı nasip değilmiş. Artık önümüze bakacağız. Çok üzgünüz.’ diye konuştu.

Maç sonunda çıkan olaylarla ilgili konuşan Fatih Yiğen,’ Daha futbolcular sahayı terk etmeden o güvenlik nasıl kapıyı açar. Zonguldak taraftarı içeri alındı. Bizler daha içerideyiz. Hakemler içeride. Allah korusun birimiz bıçaklansak ne olacak. Telin üzerinden 5 kişi yada 10 kişi atlar. Geri kalan 5000 kişi nasıl içeri alınır. Benim eşim ve çocuğumun olduğu Kızılcabölükspor taraftarlarının olduğu bölüme bıçak atıldı, sandalye atıldı, korner sopası atıldı. Bu nasıl taraftarlık. Yaralanarak hastaneye kaldırılanlarda oldu. Stadta güvenlik zafiyeti üst seviyedeydi. Hiçbir güvenlik önlemi alınmamış. Demek ki biz galip gelsek buradan çıkamayacakmışız. Bana saha içinde vuran da var. Ben o taraftar hakkında gerekli hukuki süreci başlattım. Davamı açtım.’diye konuştu.

f yıgen

Fatih Yiğen : Bana Vuran Taraftar Hakkında Hukuki Süreci Başlattım için 2 yorum