Teknik Direktörümüz Hasan Şermet İstikrarıyla Göz Kamaştırıyor

Kızılcabölükspor Teknik direktörümüz Hasan Şermet, yaklaşık 5 yıldır görev yaptığı takımımızda istikrarıyla adeta göz kamaştırıyor.

Kızılcabölükspor’umuz da 5 sezondur görev yapan Teknik direktörümüz Hasan Şermet istikrarıyla göz kamaştırıyor. Takımımızın başında bugüne kadar 144 karşılaşmaya çıkan başarılı teknik adam, 73 galibiyet, 38 beraberlik ve 33 mağlubiyet yaşadı.

07.02.2012 tarihinde Süper Amatör Lig’in 16.haftasında göreve başlayan Hasan Şermet, takımımıza üst üste şampiyonluklar yaşattı. Önce Süper Amatör Lig şampiyonluğunu kazanan başarılı teknik adam, ardından Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğunu kazanarak takımımızı profesyonel lige çıkarmayı başarmıştı.

Profesyonel ligdeki ilk sezonunda 3.ligde kalıcı olmayı hedefleyen ve bu hedefine ulaşan Hasan Şermet, geçtiğimiz sezon son maçta yaşanan yenilgiyle play-off’un kıyısından dönmüştü. Her yıl üzerine koyarak başarıyı hedefleyen Şermet, bu sezon çok başarılı bir sezon geçirerek Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta haftalarca takımımızı liderlik koltuğunda oturttu. Müthiş bir şampiyonluk yarışının ardından ligi ikinci sırada tamamlayan takımımız, play-off oynamaya hak kazandı. Play-off maçlarında finale yükselen  Kızılcabölükspor’umuz, final müsabakasında yaşadığı yenilgiyle 2.ligin kapısından döndü.

IMG_0397_1600x1067