Altyapı Sorumlumuz Şükrü Akar İle Yollar Ayrıldı

Yaklaşık 4 yıldır Kızılcabölükspor alt yapı sorumluluğunu üstlenerek kulümüze sayısız kupalar kazandıran Şükrü Akar ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrılmıştır.

Yaklaşık 4 yıldır alt yapı sorumluluğu görevini üstlendiğini belirten Şükrü Akar,’ Yıllardır alt yapıda antrenörlüğünü yaptığım kulübümden bugün itibariyle karşılıklı olarak anlaşarak ayrılmış bulunmaktayım. Bu zaman zarfı içinde başta Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetimimiz olmak üzere bana destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Kendimden bir parça olarak görüp sahiplendiğim güzel kasabamızın, 4 yıl boyunca bana sevgilerini ve desteklerini esirgemeyen güzel yürekli insanlarına saygı ve sevgilerimi ileterek, herşey için çok teşekkür ediyorum. Evlatlarım dediğim bütün oyuncularıma bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar diliyorum. Kızılcabölükspor her şeyi fazlasıyla hak ediyor. Gönlümdeki yeri çok farklı. Her zaman da öyle kalacak. Güzel günler mekiğimin olsun.’ diye konuştu.

Alt yapı kategorilerinde sayısız kupalar kazandırarak kulübümüze büyük katkılar sağlayan Şükrü Akar’a teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

KIZILCABÖLÜKSPOR KULÜBÜ

DSC_3551_1600x1067