Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu : Telaşa Gerek Yok. Transfer Çalışmalarında Sona Yaklaştık

Kızılcabölükspor Kulüp Menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu yeni sezon planlaması ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kızılcabölükspor’un her kuruşunun çok değerli olduğunu ve transferde ince eleyip sık dokuduklarını belirten Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu,’ Transfer çalışmalarımız yoğun tempoda devam ediyor. İç transfer çalışmalarımızda sona geldik. Birkaç gün içinde iç transferde oyuncularımızla sözleşme imzalayacağız. Artık tüm enerjimizi dış transfer çalışmalarına vermiş durumdayız. Telaşa gerek yok. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Önemli isimleri kadromuza katacağız. Genç, dinamik ve kaliteli bir ekip oluşturacağız. Taraftarlarımızın geçen sezon ki gibi keyif alacağı bir takım kuracağız.’ diye konuştu.

Kızılcabölükspor’un geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da üst liglere oyuncular kazandırdığını söyleyen Yavuzyiğitoğlu,’ Takımlarında forma şansı bulamayan yetenekli, genç ve potansiyeli yüksek oyuncuları Kızılcabölükspor’a kazandırarak bu çocuklara fırsat veriyoruz. Onlarda bu güveni boşa çıkarmayarak başarılı işlere imza atıyorlar ve hocalarının büyük destekleriyle üst liglerde oynayacak kapasiteye ulaşıyorlar. Bizim öncelikli hedefimiz Türk futboluna, Denizli futboluna oyuncular kazandırmak. Bunu her yıl başarmak bizleri mutlu ediyor.’ dedi.

alı kemal