Osman Duran : Kızılcabölükspor Önümüzdeki Sezonda da Adından Söz Ettirecek

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran geçtiğimiz sezonun değerlendirmesi, önümüzdeki sezonun planlaması ve transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Genel anlamda başarılı bir sezonu geride bıraktıklarını söyleyen Osman Duran,’ 3 yıl önce çıktığımız profesyonel ligde her yıl üzerine koyarak ilerlemeye çalıştık. Geçtiğimiz sezon da hedefimiz play-off oynamaktı. Sezon başında bütçemiz doğrultusunda oyuncular transfer ederek yeni bir takım oluşturmuştuk. Yeni oyunculardan kurulu bir takım olmamıza rağmen, sezon başından beri yakaladığımız takım olabilme olgusu ile hedeflerimize adım adım ilerledik ve haftalarca liderlik koltuğunda oturduk. Tecrübe eksikliği ve son haftalarda yaşadığımız talihsiz puan kayıpları direk 2.lige çıkma şansını kaçırmamıza sebep oldu. Ama ligi ikinci sırada tamamlayarak play-off oynamaya hak kazandık. Play-off’ta da final heyecanını yaşadık ve yaşattık. Final maçında özellikle ikinci yarıda tek kale oynamamıza rağmen sonuca ulaşamadık. Tabi ki 2.lige bu kadar yaklaşmışken kıyısından dönmek bizleri çok üzdü. Tüm bu tecrübelerle beraber Kızılcabölükspor tarihinin en önemli başarısına imza attık. Kızılcabölükspor ismini yine tüm Türkiye’ye duyurduk.’ diye konuştu.

İyisiyle, kötüsüyle sezonun geride kaldığını ve yeni sezonun planlamasına hemen başladıklarını belirten Osman Duran,’ İç transfer çalışmalarımızı hemen hemen tamamladık. En kısa zamanda imza törenini gerçekleştireceğiz. Dış transfer çalışmalarımızı da tüm hızla sürdürüyoruz. Tüm taraftarlarımızın içi rahat olsun. Bütçemiz doğrultusunda en iyi oyuncuları takımımıza kazandıracağız. Kızılcabölükspor önümüzdeki sezonda da adından söz ettirecek bir takım olacak. Ayrıca takımımıza maddi ve manevi destek olan herkese de çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki sezon da desteklerini bekliyorum. Kızılcabölükspor’un her kuruşu futbola harcanmaktadır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.’ dedi.

DSC_5751_1600x1067