Yönetim Kurulumuz Kızılcabölüklüler Vakfı’nı Ziyaret Etti

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Osman Erkli ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletirken,’ Kızılcabölüklüler Vakfı’nın yeni yönetiminin seçilmesinin ardından hem kulübümüzün hemde vakıfın yoğun gündemi sebebi ile ziyarette bulunamamıştık. Başta Başkan Osman Erkli ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Kızılcabölük her zaman birlik ve beraberliğiyle ön plana çıkmıştır ve bundan sonra da böyle olacaktır.’ diye konuştu.

Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Osman Erkli’de Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtirken,’ Hem Kızılcabölükspor, Hem Kızılcabölüklüler Vakfı hemde Genç Kızılcabölüklü İş Adamları Derneği (Gekiad) olarak hepimizin ortak sevdası Kızılcabölük. Gerek birlik beraberliğiyle gerekse sosyal faaliyetleriyle her zaman imrenilen bir mahalle olan Kızılcabölük başarılarına devam edecektir. Kızılcabölük’ün adını tüm Türkiye’ye duyuran Kızılcabölükspor’umuza önümüzdeki sezon da başarılar diliyoruz.Üzerimize düşen ne ise yapmaya hazırız.’ diye konuştu.

DSC_0190.._1600x1067

DSC_0173.._1600x1067