Yönetim Kurulumuz Vali Ahmet Altıparmak’ı Makamında Ziyaret Etti

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran, Vali Ahmet Altıparmak’a isminin yazılı olduğu 20 numaralı Kızılcabölükspor forması hediye etti.

Kulüp Başkanımız Osman Duran, Vali Altıparmak’a takımımız hakkında bilgiler verirken, ‘Öncelikle sayın valimiz Denizli’ye hoş geldiniz diyorum ve başarılar diliyorum. Kızılcabölükspor’u Erzurum valisiyken geçtiğimiz sezondan tanıdığınızı biliyorum. Kızılcabölükspor’umuz Denizli’yi 3.ligde başarıyla temsil etmektedir. Biz takımımızı amatörden alarak ard arda kazandığımız şampiyonluklarla 4 yıl önce büyük bir başarıya imza atarak 3.lige çıkardık. Her sezon üzerine koyarak ilerledik ve geçtiğimiz sezon 2.ligin kapısından döndük. 3000 nüfuslu bir mahalle olmamıza rağmen her müsabakada 300’ü bayan olmak üzere 1000 kişilik tribünümüzü doldurarak her maçımızı karnaval havasında geçirdik. Bundan sonrada sizlerin desteğiyle daha iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz.’ diye konuştu.

Denizli Valisi Ahmet Altıparmak Kızılcabölükspor’u yakından tanıdığını belirterek,’ Geçtiğimiz sezon Erzurum’da oynanan karşılaşmada Kızılcabölükspor’u izleme fırsatım olmuştu ve takımı beğenmiştim. Düşük bütçelerle büyük işler başarıyorsunuz. 3000 nüfuslu bir mahallede 1000 kişinin tribünleri her maç doldurması ve mahalle takımı olarak bu seviyede olmanız bence belgeseli olması gereken bir olay. Trt genel müdürü ile görüşerek Kızılcabölükspor’un belgeselinin çekilmesi için girişimde bulunacağım. Kızılcabölükspor’a yeni sezonda başarılar diliyorum. Her zaman yanınızda olacağız.’ diye konuştu.

DSC_0227_1600x1067

DSC_0243_1600x1067