Hasan Şermet : Sezona 3 Puanla Başlamak İstiyoruz

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Hasan Şermet, cumartesi günü Kızılcabölük Stadı’nda oynanacak Sancaktepe Belediyespor maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Temmuzun 10’undan bu yana yoğun tempoda çalıştıklarını belirten Hasan Şermet,’ Profesyonel ligde 4 yılımıza giriyoruz. Her sezon üzerine koyarak, bir ivme yakalayarak geldik. Bu senede çocuklarım bunun bilincinde. Tabi ki lige başlarken çok oyuncu kaybettik. Ama yerlerine çok iyi oyuncular aldık. Yeni bir takım olduk. Bizi tekrar hedeflediğimiz, düşlediğimiz yerlere taşıyacak oyuncular aldık. İnşallah bu birlikteliği sahaya da en iyi şekilde yansıtırız. İlk maçlar her zaman zordur. İnşallah ilk maçımızda bu zorluğu aşıp kazanarak zamanla daha da üstüne koyup hedefe ilerleyeceğimizi düşünüyorum. Rakibimizi tanıyoruz. Hedefleri olan bir takım. Onlarda çok transfer yaptılar. Ama kişilerin bir önemi yok. Önemli olan bizim sahada ne yaptığımız. İnşallah sahada ne yaptığını bilen taraf olarak sezona galibiyetle başlamak istiyoruz.’ dedi.

Taraftarlara da seslenen Hasan Şermet,’ Bizi her zaman yanlız bırakmayan büyük Kızılcabölükspor taraftarının cumartesi günü stadı hınca hınç doldurup, takımımızı 90 dakika boyunca destekleyeceklerine eminim. Biz onlara güveniyoruz. Onlarda bize güvensinler. Taraftar desteğiyle birlikte sezona 3 puanla başlamak istiyoruz.’ diye konuştu.

13906811_852318798232644_7810096092662449254_n