Mekik’ten Muhteşem Sezon Açılışı

2016/2017 sezonunda Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta yer alan Kızılcabölükspor’umuz, yeni sezonun açılışını muhteşem bir gece ile gerçekleştirdi.

Kızılcabölükspor Onursal Başkanı Osman Aydınlı’nın katkılarıyla Kızılcabölük çarşı meydanında gerçekleşen yemeğin ardından bir muhteşem gece ile yeni sezon açıldı.

2016/2017 sezon açılış törenine Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Sayın Melike Basmacı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan, Kale Kaymakamı Sayın İhsan Ayrancı, Tavas Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Turhan Veli Akyol, Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cafer Birtürk, Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Ahmet İbanoğlu, Denizli ASKF Başkanı Sayın Feyyaz Ceşen, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sayın Abdülkadir Uslu, Denizli İl Jandarma Komutan Vekili Sayın Murşit Kuyumcu, Kızılcabölükspor Onursal Başkanı Sayın Osman Aydınlı, Genç Kızılcabölüklü İş Adamları Derneği Başkanı Sayın Hasan Basri Teğiz, Kızılcabölükspor Futbol Takımı ve davetliler katıldı. Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Sayın Osman Erkli sağlık problemleri sebebiyle açılış programına katılamadı.

Programları sebebiyle sezon açılışımıza katılamayan Denizli Ak Parti Milletvekilleri Sayın Şahin Tin ve Sayın Cahit Özkan tebrik telgrafı gönderdi.

DSC_1978_1600x1067 DSC_1948_1600x1067 DSC_1947_1600x1067DSC_1945_1600x1067DSC_1963_1600x1067

Binlerce davetlinin katıldığı muhteşem gece yemekle başlarken, yemeğin ardından sahne programına geçildi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz anısına 1 dakikalık saygı duruşunun ardından istiklal marşı ile program başladı.

Açılış konuşmasını Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran adına Basın Sözcümüz Ahmet İlem gerçekleştirirken,’ 2009/2010 yılında 2.amatör kümeden aldığımız Kızılcabölükspor’u 4 yıl üst üste kazanılan şampiyonluklarla profesyonel lige taşıdık. 3.ligde her yıl üzerine koyarak, planlı ve istikrarlı bir şekilde yolumuza devam ettik. Ayağını yorganına göre uzatan, her kuruşu futbola harcayan, borçsuz bir şekilde yoluna devam eden Mekik, yönetim kurulu üyelerinden taraftarına kadar karşılıksız bir gönül bağı ve büyük bir aşkla bu noktalara gelmiştir. Yine aynı aşk ve azimle önümüzdeki sezonlarda da Kızılcabölükspor’u daha iyi yerlere getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Yeni sezon Kızılcabölükspor camiasına hayırlı olsun.’ diye konuştu.

DSC_2018_1200x800

Kızılcabölükspor Onursal Başkanımız Osman Aydınlı ise Kızılcabölükspor ile gurur duyduğunu belirtirken,’ Kızılcabölükspor doğru, planlı ve istikrarlı bir anlayış ile bu noktalara geldi. Altyapıya verdikleri büyük destek ve birçok gencimizi yetiştirerek türk futboluna kazandırmalarını gıptayla takip ediyorum. Kızılcabölükspor vasıtasıyla bugün burada birlik ve beraberliğimizi bir kez daha gösterdik. İnşallah takımımız bu sezonda da bizlerin yüzünü güldürerek hedefe ulaşacaktır. Ben her zaman yanında olduğum Kızılcabölükspor’umuzun ölünceye kadar yanında olacağım.’ diye konuştu.

DSC_2032_1600x1067

Genç Kızılcabölüklü İş Adamları Derneği Başkanı Hasan Basri Teğiz ise kısa zaman zarfı içinde Kızılcabölükspor’un birçok başarıya imza attığını belirtirken,’ Kızılcabölükspor’umuz bizim gurur kaynağımız. Biz (Gekiad) olarak her zaman takımımızın yanında olacağız. Kızılcabölükspor’umuzun şampiyonlukla sonuçlanması temenni ettiğimiz bu sezonda bizde elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.

DSC_2038_1600x1067

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ise Kızılcabölükspor’un kendine özgü bir kulüp olduğunu belirtirken,’ Kızılcabölükspor disipliniyle, sevdasıyla, öyküsüyle, bütçesiyle, başarısıyla çok büyük bir aşkla yoluna devam ediyor. Bu sevdada herkesin payı var. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bu ölçekte bir kulübün böyle bir gece düzenlemesini takdir ediyorum. Geçtiğimiz sezon şampiyonluk direkten dönmüştü. İnşallah bu sezon inanıyorum ki o şampiyonluk bu sene buraya gelecek. Biz Kızılcabölükspor’a güveniyoruz.’ diye konuştu.

DSC_2044_1600x1067

Kale Kaymakamı İhsan Ayrancı ise bölgemizin gururu olan Kızılcabölükspor’un açılışında bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtirken,’ Kızılcabölükspor’a büyük hedeflerle çıktığı bu zorlu yolda başarılar diliyorum. İnşallah sonu 2.lig olur. Gençlerimizin bu bölgede spora, futbola ulaşmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz sezon stadımız tadilatta olduğu için Kale Belediyespor olarak Kızılcabölük Stadı’nı kullanmıştık. Buradan Kızılcabölükspor’a teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.

DSC_2045_1600x1067

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise Kızılcabölük’ün kendi öz kültürüyle ve birlik beraberliğiyle her zaman imrenilen bir mahalle olduğunu belirtirken,’ Gösterdiği başarılarla son yıllarda Kızılcabölükspor tüm Türkiye’de duyulur hale geldi. Geçtiğimiz sezon 2.lige ramak kalmıştı ama nasip değilmiş olmadı. İnşallah bu sezon yolun sonu 2.lig olacak. Tavas Belediye Başkanımızda artık desteklerini arttıracak. Herkes Kızılcabölükspor’a destek olmalı. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman Kızılcabölükspor’un yanında olacağız. İlk olarak 3.lig kriterlerine uygun olmayan Kızılcabölük Stadyumunun yapımına başladık ve takımımız artık maçlarını yuvasında oynuyor. Seyircide haklı bir seyirci. Kızılcabölük’te maç günleri yaşlısından gencine herkes staddaki yerini alıyor. Bundan sonra da daha önceki sezonlarda olduğu gibi her deplasmana giderken aracı Büyükşehirden olacak. 1 kuruş para ödemek yok. Osman Duran başkanım ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. İnşallah birlik olduğumuzda her zorluğu aşacağız.’ diye konuştu.

DSC_2048_1600x1067

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Melike Basmacı ise bir Tavas kızı olarak çok mutlu olduğunu belirtirken, ‘Bu zor günlerde bizleri bir araya getiren, Kızılcabölük adı altında bizleri toplayan herkesin önünde saygıyla eğiliyorum. İnşallah Kızılcabölükspor’un adını birkez daha duyuracağız. Ben inanıyorum ki burada hep birlikte sezon sonunda şampiyonluk zeybeği oynayacağız, efeler gibi hemde. Ben futbolla çok ilgiliyim. Elimden geldiğince maçlarınızda olacağım ve sizlere destek olacağım. Sizde haydi koşuverin ve kupaları getiriverin.’ diye konuştu.

Muhteşem gecede protokolün konuşmalarının ardından teknik heyet, futbolcular ve yönetim kurulu üyelerimiz teker teker sahneye davet edilirken, gecenin sonunda toplu olarak fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

DSC_2089_1600x1067 DSC_2092_1600x1067