Hasan Şermet : Kazanma Adına Elimizden Geleni Yapacağız

Kızılcabölükspor Teknik Direktörümüz Hasan Şermet, Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda Pazar günü oynanacak Bayburt Grup Özel İdarespor maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bayburt Grup Özel İdarespor maçına çok iyi hazırlandıklarını söyleyen Hasan Şermet,’ Rakibimizi tanıyoruz. Karşımızda 7 haftadır kaybetmeyen bir takım var. Lige başlarken hedefleri yüksek olan ama şuan için hedefledikleri noktada olamayan bir takım. İyi oyunculardan kurulu bir ekip. Bizde şuan için hedeflediğimiz noktada değiliz. Çok şanssızlıklar yaşadık. İnşallah bu maçla birlikte yaşadığımız şanssızlıkları kırarız. Kazanma adına sahada elimizden gelenin fazlasını vereceğiz. Hedefimiz kazanarak kendimizi üst sıralara atmak. Başaracak güce sahibiz. Oyuncularıma güveniyorum.’ diye konuştu.

Bayburt Grup Özel İdarespor maçının Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda oynanacağına dikkat çeken Hasan Şermet,’ Bu sezon takımımız geniş alanda daha iyi oynuyor. Kızılcabölük Stadı’nda kapanan rakiplere karşı çok zorlanıyoruz. Ayrıca Kupa maçlarını zaten Denizli’de oynayacağız. Bu süreçte bir çim sahada bir suni çimde oynamak yerine en azından ilk yarı tamamlanana kadar teknik heyet olarak sürekli çim sahada oynamak istedik. Başka bir sebep yok. Tüm taraftarlarımız bizleri Denizli’de de olsa, Kızılcabölük’te de olsa her zaman destekleyeceklerdir. Bundan şüphemiz yok.’ diye konuştu.

dsc_6901_1600x1067