Hasan Şermet : Ağır Zeminde Önemli Olan Sakatlık Yaşanmamasıydı

Kızılcabölükspor Teknik Direktörümüz Hasan Şermet, 1-0 sona eren Gümüşhanespor maçı ve pazar günü oynanacak Kozan Belediyespor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Çok ağır bir zeminde futbol oynadıklarını belirten Hasan Şermet,’ Zemin, buzlanmanında etkisiyle çok ağırlaşmıştı. Oyuncularımız futbol oynamaktan çok ayakta durmak için çaba sarf ettiler. Genel anlamda takımın mücadelesinden memnunum. Savunmada rakibe çok pozisyon vermedik. 3.bölgede top yapmakta zorlandık ve fazla pozisyon bulamadık. Şanssız bir golle de geriye düştük. Maçı berabere tamamlayabilirdik. Ama böyle bir zeminde elimizden gelen mücadeleyi gösterdik. Önemli olan pazar günü oynanacak Kozan Belediyespor maçı öncesi sakatlık olmamasıydı.’ diye konuştu.

Kozan Belediyespor maçının play-off hattına yaklaşabilme adına önemli bir karşılaşma olduğunu belirten Hasan Şermet,’ Rakibimiz 9 haftadır kazanamıyor. Karşımızda yaralı bir aslanla karşılaşacağız. Onlarda kendi sahalarında kazanarak alt sıralardan kurtulmak isteyeceklerdir. Bizde kazanma adına elimizden gelen her şeyi yapacağız. Hedefimiz oradan galibiyetle dönerek sezonun ilk yarısını 25 puanda tamamlamak.’ diye konuştu.

dsc_8292_1600x1067