Hasan Şermet : 3 Puanı Almak İçin Elimizden Gelen Herşeyi Yapacağız

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Hasan Şermet, çarşamba günü Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda oynanacak Ankara Demirspor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Artık maçların çok zor geçtiğini belirten Hasan Şermet,’ Sezon sonu yaklaştıkça her maç final niteliği kazanıyor. Çarşamba günü çok zor bir maç olacak. İç saha maçlarında puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Özellikle iç saha maçlarının hepsini kazanmak istiyoruz. Hataya tahammülümüz yok. Kazanma adına elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Rakibimiz içinde play-off adına çok önemli bir karşılaşma olacak. Onlarda kazanmak için geleceklerdir. Devre arası çok transfer yaptılar. Son 13 maçtır sadece 1 maçta kaybettiler. Seyir zevki yüksek bir mücadele olacak. Sakatlıklardan dolayı çok eksiğimiz var. Ama sonuçta sahaya 11 kişi çıkacağız. Çocuklara güveniyorum. Kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok.’diye konuştu.

Taraftarlara da seslenen Hasan Şermet,’ Play-off hattına kendimiz atabilmek adına bu maç çok önemli. Taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız olacak. Çarşamba günü Doğan Seyfi Atlı Stadı’na tüm taraftarlarımızı ve sporseverleri davet ediyorum. Onları mutlu edeceğiz.’ dedi.

dsc_2341_800x533