Hasan Şermet : Dengeli Bir Grupta Yer Alıyoruz

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Hasan Şermet yeni sezon hazırlıkları ve çekilen kura sonucu oluşan grupla ilgili açıklamalarda bulundu.

Büyük bir heyecanla, istekle ve hevesle yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını belirten Hasan Şermet,’ Bu hazırlık dönemini iyi çalışarak güzel bir şekilde geçireceğiz. Kolej havasını yaratmak için elimizden geleni yapacağız. Bu sezon daha da umutluyuz. Grup kuralarıda çekildi. Bana göre takımların denk olduğu iyi bir grupta yer alıyoruz önceki yıllara göre. 3 gruba baktığımızda en zor 2.grup gibi görünüyor. Tabi bunu da nasıl değerlendiriyoruz, takımların harcadığı paralarla ve aldığı oyuncularla. Bizim grup dediğim gibi diğer gruplara göre daha dengeli. Yeni transferler yaptık. Tabi iskelet kadromuzdan kaybettiğimiz ciddi oyuncularımız var. Şuanda ayrılan arkadaşların yerlerini düşünce bazında doldurduğumuzu düşünüyorum. Yapılan antrenmanlarla ve hazırlık maçlarıyla düşüncelerimizi test etme fırsatı bulacağız. Bizim hedefimiz rakiplerimizden her zaman bir adım önde olabilmek. Bunun çabası içinde olacağız.’ diye konuştu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Hasan Şermet,’ Transferi hemen hemen tamamladık. Bir tane kanat oyuncusu almak istiyoruz. Görüştüğümüz oyuncular var ama daha netlik kazanan birşey yok. Birde şuanda takımda denediğimiz genç oyuncular var. Onların performansına göre bir orta saha oyuncusu daha alabiliriz. Hazırlık maçlarının ardından belli olur.’ dedi.

Bu sezonda da hedeflerinin üst basamaklar olduğunu belirten Hasan Şermet,’ Bugüne kadar hiçbir zaman hedefsiz olmadık. Bu sene de hedefimiz üst sıralarda yer almak. Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için görüntüde bence iyi bir kadromuz var. Ama tabi ki 3.ligde futbol çok değişkenlik gösterebiliyor. İnşallah sezona iyi başlar ve istikrar yakalayabilirsek üst sıraları kovalayacağımızı düşünüyorum.’ diye konuştu.