Değerli İş Adamımız Ömer Dobulga Takımımızı Yemekte Misafir Etti

Başkanımız Osman Duran’ın dayısı değerli iş adamımız Ömer Dobulga, dün Kızılcabölük Stadı’nda gerçekleşen antrenmanın ardından takımımızı yemekte misafir etti.

Kızılcabölük’te Ömer Dobulga’nın bağ evinde gerçekleşen yemeğe Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Tavas Belediye Başkanımız Turhan Veli Akyol, Tavas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Başlı, Denizli Emniyet Müdür Yardıcısı Osman Kutlu Balak, Kızılcabölük Muhtarı Enver Tepeeri, Değerli iş adamı Selahattin Çınar, Kulüp Başkanımız Osman Duran, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik heyet ve futbolcular ile davetliler katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğin ardından konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan Kızılcabölükspor’la her zaman gurur duyduklarını belirtirken,’ Bu sezonda da sahaya en iyi şekilde gücünüzü yansıtacaksınız. Onun ötesinde dostluğunuzu, kardeşliğinizi daim kılacaksınız. Tam ekip ruhuyla inşallah Kızılcabölükspor’umuzu temsil edeceksiniz. Hem ahlaklı, hem centilmen bir şekilde ama gücünüzün son damlasına kadar mücadele edeceğinizden şüphem yok. Bizler üzerimize düşen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Hep beraber hedefe emin adımlarla ulaşacağız.’ diye konuştu.

Kulüp Başkanımız Osman Duran’da değerli iş adamımız Ömer Dobulga’ya çok teşekkür ederken,’ Bugün takımımız antrenmanı Kızılcabölük Stadı’nda gerçekleştirdi. Antrenmanın ardından burada hep beraber yemekte buluştuk. Davetimizi kırmayan başta Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Tavas Belediye Başkanımız Turhan Veli Akyol ve tüm davetlilere çok teşekkür ediyorum. Takımımız için iyi bir moral oldu.’ diye konuştu.