Yönetim Kurulu Üyelerimiz Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Ahmet İlem ve Ramazan Usta’da hazır bulundu. Kulüp Başkanımız Osman Duran, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması hediye etti.

Kızılcabölükspor’un başarılarını takdir ettiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu,’ Denizlispor’umuzun ardından ilimizi profesyonel liglerde temsil eden bir tek Kızılcabölükspor var. Başarılarınızı takdir ediyoruz. Yönetim kurulu üyeleriniz tebrik ediyorum. Çok güzel işler ortaya koyuyorsunuz. İnşallah Kızılcabölüspor’u en kısa zamanda 2.Ligde görürüz. Biz elimizden gelen ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Yeni sezonda tüm teknik heyete ve oyunculara başarılar diliyorum. İnşallah yarın bende Kızılcabölük Stadı’na gelerek maçı yakından takip edeceğim.’ diye konuştu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na çok teşekkür eden Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Sizleri bizlerin yanında görmek takımımıza daha da güç veriyor. Yarınki maça sizleri de bekliyoruz. İnşallah size yarınki maçta galibiyet hediye edeceğiz.’ diye konuştu.