Ziraat Türkiye Kupası 3.Turundaki Rakibimiz Ümraniyespor

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Kura Çekim Töreni; Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleştirildi. Çekilen kura sonucunda Kızılcabölükspor’umuzun rakibi TFF 1.Lig takımlarından Ümraniyespor oldu. Müsabaka 19, 20 ve 21 Eylül 2017 tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre Kızılcabölük Stadı’nda oynanacak.

Kura çekimine Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp temsilcileri katılırken, Kızılcabölükspor’umuzu temsilen Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Üstek’in oğlu Muhammed Üstek temsil etti.

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda, 2. tur müsabakaları sonucu rakiplerini eleyen 33, Süper Lig’den 5, TFF 1. Lig’de yer alan 18 ile TFF 2. Lig’de yer alan 36 olmak üzere toplam 92 takım mücadele edecek. 3. tur maçları 19, 20 ve 21 Eylül 2017 tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Karşılaşmalar sonucunda tur atlayan 46 takımla birlikte Süper Lig’den 8 takım daha eklenecek ve toplam 54 takım; 4. Tur’da mücadele etmeye hak kazanacak.