Takımımız, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı Makamında Ziyaret Etti

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve futbolcular Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’ı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kızılcabölükspor Kulübü Başkanımız Osman Duran, üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın isminin yazılı olduğu 20 numaralı Kızılcabölükspor forması ve atkısını Başkan Zolan’a hediye etti. Başkan Zolan’a ayrıca yöremize özgü kaşık helvası ikram edildi.

Kızılcabölükspor Kulübü’nün gayreti ve Kızılcabölük’lülerin takıma sahip çıkması ile ekibin daha iyi yerlere geldiğine dikkati çeken Başkan Zolan, ‘Her hafta sonu Kızılcabölükspor’u takip ediyoruz. Gönlümüz sizinle beraber. İyi bir yönetim anlayışı, istikrarlı bir teknik heyet ve başarılı oyuncularınız var. İnşallah bu sezon iyi başlangıcı en iyi şekilde sonlandırarak 2.lige çıkacaksınız. Buna inancım tam. Biz her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Desteklerimiz devam edecek.’ diye konuştu.

Kızılcabölükspor Kulübü Başkanımız Osman Duran, ziyarette yaptığı konuşmada, takımın her geçen gün iyiye gittiğini ve daha iyi yerlere geleceklerini söylerken,’ Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Biz elimizden geldiği kadar en iyi şekilde bu işi yapmaya gayret ediyoruz. Borçsuz bir şekilde yoluna devam eden bir Kızılcabölükspor var. İnşallah bu sezon şampiyonluğa ulaşırız ve kupayı size getiririz. Hafta sonu oynayacağımız Uşakspor maçına sizleri bekliyoruz.’ diye konuştu.