Takımımız, Onursal Başkanımız Osman Aydınlı’yı Ziyaret Etti

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve futbolcular Onursal Başkanımız kıymetli hemşehrimiz Sayın Osman Aydınlı’yı Gamateks’te ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kızılcabölükspor’umuzun kazandığı başarılarda, gösterdiği büyük destekle en büyük pay sahiplerin biri olan Gamateks Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Onursal Başkanımız Osman Aydınlı’ya çok teşekkür eden Kızılcabölükspor kulüp başkanımız Osman Duran,’ Osman amcamız bizim herşeyimiz. Onun her koşulda arkamızda olarak destek vermesi bizler için ekstra motivasyon sağlıyor. İnşallah bu sezon hedefe ulaşarak hep birlikte bu başarıyı kutlayacağız.’ diye konuştu.

Kızılcabölükspor’un adını artık tüm Türkiye’nin duyduğunu belirten Onursal Başkanımız Osman Aydınlı’,’ Başta başkan Osman Duran, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyunculara çok teşekkür ediyorum. Sizler gösterdiğiniz başarılarla daha üst ligleri hak ediyorsunuz. Bu sezonda iyi başladık ve inşallah daha da iyi olacak. Ben yaşadığım sürece Kızılcabölükspor ismi devam edecek. Üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Biraz rahatsızlığımdan dolayı maçlara gelemedim. Bu hafta Uşakspor maçında sizi yalnız bırakmayacağım.’ diye konuştu.

Organize sanayi bölgesinde Gamateks’te gerçekleşen ziyaretin ardından Onursal Başkanımız Sayın Osman Aydınlı takımımızı yemekte misafir etti.