Yönetim Kurulu Üyelerimiz DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’i Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Sayın Süleyman Kocasert’i makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Muhammet Erdoğan, Ramazan Usta, Ahmet Şaşak, Orhan Cennetoğlu, Cihan Sayın ve Ahmet İlem ile başkanımız Osman Duran’ın oğlu Celal Duran’da hazır bulundu. DENİB Genel Sekreteri kıymetli hemşehrimiz Uğur Dayıoğlu yönetim kurulu üyelerimiz ile yakından ilgilendi. Kulüp Başkanımız Osman Duran, Süleyman Kocasert’e üzerinde isminin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması ve atkı hediye etti.

Kulüp başkanımız Osman Duran, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’e kulübümüz hakkında bilgiler verirken,’ Profesyonel liglerdeki 5.yılımıza girdik. Her yıl ayağını yorganına göre uzatan, borçsuz şekilde yoluna devam eden bir kulübüz. Bir mahalle takımı olmamıza büyük bir özverili ve istikrarla bu noktalara geldik. İnşallah bu sezon üst lige çıkarak başarımızı taçlandıracağız.’ diye konuştu.

Kızılcabölükspor yönetim kurulunun nazik ziyareti için çok teşekkür eden DENİB Başkanı Süleyman Kocasert,’ Sizlerle tanışma fırsatı bulmak benim için çok güzel bir duygu. Başarılarınızı takip ediyoruz. Bu kadar kısıt bütçelerle böyle başarılar yakalamak kolay değil. Yönetim kurulunuzu, teknik heyeti ve oyuncuları tebrik ediyorum. Bu sezonda da iyi başladınız. İnşallah sezon sonunda hedeflediğiniz noktaya ulaşırsınız. Bizler sizlerin her zaman yanınızdayız.’ diye konuştu.