Hasan Şermet : Kazanarak Liderlik Koltuğuna Oturmak İstiyoruz

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Hasan Şermet, yarın saat 15:00’de Kızılcabölük Stadı’nda oynanacak Utaş Uşakspor maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Utaş Uşakspor maçına her maçta olduğu gibi ciddi şekilde hazırlandıklarını belirten Hasan Şermet,’ Takım olarak Utaş Uşakspor maçına odaklanmış durumdayız. Rakibimiz şuanda lider durumda. İyi bir takım. Bizimde kalitemiz ortada. Sahada bütün gücünü sergileyen, mücadele eden bir Kızılcabölükspor izlettireceğiz. Bu sezon bizim temel felsefemiz bu. Hedefimiz Uşakspor maçını kazanarak liderlik koltuğuna oturmak. Çocuklara güveniyorum. Sahada kazanma adına elinden gelen her şeyi yapan bir Kızılcabölükspor olacak.’ diye konuştu.

Taraftarlara da seslenen Hasan Şermet,’ Taraftarlarımız bizleri hiçbir maçta yalnız bırakmıyorlar. Onların desteği bizler için çok önemli. Bizlere hep saha içinde itici güç oluyorlar. Bu maçta da onlara çok ihtiyacımız olacak. Yarın Kızılcabölük Stadı’nı doldurarak takımımızın yanında olacaklardır. Bizde onlara galibiyet hediye edeceğiz.’ diye konuştu.