Halil Tun : Tüm Sporseverleri Kızılcabölük Stadı’na Bekliyoruz

Kızılcabölükspor futbol şube sorumlumuz Halil Tun, 29 Ekim pazar günü (yarın) Kızılcabölük Stadı’nda oynanacak Karaköprü Belediyespor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hafta içi oynanılan kupa maçının ardından artık tamamen lige odaklandıklarını belirten Halil Tun,’ Tekirdağ deplasmanının hemen ardından Sivas deplasmanına gittik. Tabi bu yolculuklar hep kara yoluyla oldu. Takımımız bu yüzden biraz yorgun düştü. Bu iki maçta yorgunluğa rağmen sporcu kardeşlerimiz büyük bir özveriyle oynadılar. Kendilerini kutluyorum. Sivasspor maçındaki tempo gerçekten takdire şayandı. İnşallah bu özverili ve iyi futbolu Karaköprü Belediyespor maçına da yansıtacaklarına inanıyorum. Hedefimiz bu müsabakadan galibiyetle ayrılarak zirve yarışının içinde olmak. Takıma güvenimiz tam.’ diye konuştu.

Taraftarlara da seslenen Halil Tun,’ Taraftarlarımız bizleri hiçbir maçta yalnız bırakmıyorlar. Bu maçta da onların desteğine ve itici gücüne çok ihtiyacımız olacak. Tüm taraftarlarımızı ve sporseverleri yarın Kızılcabölük Stadı’na bekliyoruz. Takımımıza destek olalım ve tribünleri dolduralım.’ dedi.