Yönetim Kurulu Üyelerimiz The Corner Park Hotel’i Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, kıymetli hemşehrilerimiz Antalya The Corner Park Hotel sahipleri İsmail Doğu ve Süleyman Doğu’yu ziyaret ettiler.

Antalya’da The Corner Park Hotel’de gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Kamil Sayın ve Rasim Ergil’de hazır bulundu.

Kızılcabölükspor başkanı ve yönetim kurulunu ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten kıymetli hemşehrilerimiz İsmail ve Süleyman Doğu kardeşler,’ Bugün yapılan ziyaret bizleri çok memnun etti. Antalya’da ikamet etsek de gönlümüz her zaman Kızılcabölük ve Kızılcabölükspor’la beraber. Osman başkan ve yönetim kurulu üyelerini tek tek tebrik ediyoruz. Mekiğin adını tüm Türkiye’ye duyurmaya devam ediyorlar. Takımımızı her hafta yakından takip ediyoruz. Bu sezon inşallah hedefe ulaşacağız. Bizde her sezon olduğu gibi bu sezonda göz bebeğimiz Kızılcabölükspor’umuza devre arasında burada kamp imkanı sağlamak istiyoruz. Bizimde bu çorbada bir tuzumuz bulunsun istedik. Takımımız için elimizden geleni yapacağız ve yapmaya devam edeceğiz.’ diye konuştular.

Değerli iş adamlarımız İsmail ve Süleyman Doğu kardeşlere çok teşekkür eden Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Kızılcabölükspor’umuz için iş adamlarımızın desteği çok önemli. En büyük destekçilerimizden birisi de The Corner Park Hotel. Bugün bu güzel ziyaretin sonunda sağ olsun değerli iş adamlarımız devre arasında takımımızı burada ağırlayacaklarını söylediler. 12 gün boyunca takımımız The Corner Park Hotel’in sponsorluğunda Antalya’da kamp yapacak. Kıymetli hemşehrilerimiz İsmail Doğu ve Süleyman Doğu’ya çok teşekkür ediyorum. Tüm iş adamlarımızdan destek bekliyorum.’ diye konuştu.