Başkanımız Osman Duran Ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kızılcabölük Platformu Toplantısına Katıldılar

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Kızılcabölük’teki sivil toplum örgütleri ve oda başkanlarının önderliğinde gerçekleşen ‘Kızılcabölük Platformu’ toplantısına katıldılar.

Kızılcabölüklüler Vakfı yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde vakıf binasında gerçekleşen toplantıda Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Ramazan Yılmazlı, Ramazan Usta ve Ahmet İlem hazır bulunurken, Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı ve Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Osman Erkli, Geçmiş Dönem Belediye Başkanlarından Abdülkadir Uslu, Mehmet Aydınlık ve İsmail Şenlikçi, Kızılcabölük Mahalle Muhtarı Enver Tepeeri, Tavas Belediyesi AKP Meclis Üyesi Aziz Kartoğlan, Kızılcabölük Esnaf Odası Başkanı Ramazan Yılmazlı, Kızılcabölük Sulama Birliği Kooperatif Başkanı Halil Makav, Başkarcı Esnaf Odası Başkanı Necati Dayıoğlu, AKP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Mutlu Akkozak, Kızılcabölük AKP Mahalle Başkanı Mustafa Tayanç, Kızılcabölük MHP Mahalle Başkanı Cahit Kocayiğit ve Kızılcabölüklüler Vakfı yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Kızılcabölüklüler Vakfı kurucu başkanı Ertan Gürgün’ün açılış konuşmasını gerçekleştirdiği toplantıda Kızılcabölük adına görüşlerini belirtilen katılımcılar Kızılcabölük Platformu kurulması adına ortak bir paydada buluştu. Önümüzdeki günlerde belirlenecek platform temsilcileri ve başkanıyla birlikte Kızılcabölük adına yeni bir süreç başlamış olacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu toplantıya ev sahipliği yapan ve bizleri ortak paydada buluşturan Kızılcabölüklüler Vakfına çok teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğin her zaman devam etmesi en büyük arzumuz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece Kızılcabölükspor’umuz da daha iyi yerlere gelecektir.’ diye konuştu.