Kızılcabölükspor : 0 – Serhat Ardahanspor : 0

2017/2018 sezonu ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da aralıksız sürdüren Kızılcabölükspor’umuz, ilk hazırlık maçında Bölgesel Amatör Lig 3.Grup lideri Serhat Ardahanspor ile karşılaştı ve müsabaka başladığı gibi 0-0 sona erdi. Karşılaşmanın 11.dakikasında Melih Vardar’ın bir golü ofsayt gerekçesi ile geçersiz sayıldı.

Kızılcabölükspor’umuz müsabakaya Cihan Şentürk, Sedat Yahşi, Fevzican Bozkuş, Ramazan Erarslan, Serkan Özen, Ümit Hatipoğlu, Yılmaz Ay, Gökhan Özer, Mustafa Altun, Ali Helvacı ve Melih Vardar 11’i ile çıktı. İkinci yarıda oyuna Mertcan Dadan, Alper Kadir Duruk, Taygun Vurgun, Tayfun Sabri Gümüşoğlu, Muhammet Uçar, Burak Gökbel, Ahmet Ayaloğlu ve Samet Dağlı dahil oldu. Sakatlıkları süren Kaan Dorak ve İlyas Ural müsabakada forma giyemedi.

Gece yağan şiddetli yağış sebebiyle, ağır bir zeminde oynanan karşılaşmada her iki takım oyuncuları da su birikintileri nedeniyle pas yapmakta zorlandılar. Her iki takımda kontrollü bir oyun ortaya koyarken, takımımız birçok gol şansını kullanamadı. İlk yarıda Melih’in bir golü ofsayt gerekçesi ile sayılmazken, Mustafa Altun ve Fevzican Bozkuş sakatlanarak oyuna devam edemedi.

Antalya kampında hazırlıklarını sürdüren Kızılcabölükspor’umuz, ikinci hazırlık maçında 7 Ocak pazar günü Halide Edip Adıvarspor ile karşılaşacak.