Çorum Belediyespor Deplasman Masrafları Osman Ayhan Varolan’dan

TFF 3.Lig 3.Grup’ta ligin bitimine iki hafta play-off oynama hakkı kazanan Kızılcabölükspor’umuzda, iş adamlarından destekler gelmeye devam ediyor.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te, İzmir’de ikamet eden kıymetli hemşehrimiz Mutlu Akü sahibi Osman Ayhan Varolan, büyük bir özveride bulunarak 29 Nisan pazar günü oynanacak Çorum Belediyespor maçının deplasman masraflarını karşıladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu sezon Kızılcabölük’lü iş adamlarımızdan deplasman masrafları konusunda destekler gelmeye devam ediyor. Dün yaptığımız görüşmeler sonucunda Çorum Belediyespor maçının deplasman masraflarını Osman Ayhan Varolan karşıladı. Değerli iş adamımız Osman Ayhan Varolan’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum. Artık taşın altına elimizi sokma vakti. İki hafta kala play-off oynamayı garantiledik. Hep birlikte bu sezon Kızılcabölükspor’umuzu üst lige çıkaracağız. O sene bu sene. ’ diye konuştu.