Hasan Şermet : Artık Hayallerimize Ulaşma Zamanı

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Hasan Şermet geride kalan sezonun değerlendirmesi ve play-off yarı finalinde karşılaşacağımız Sultanbeyli Belediyespor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sezon başından bu yana hedeflerinin her zaman play-off hattının içinde yer almak olduğunu belirten Hasan Şermet,’ Bu sezonda da yeni bir takım kurarak lige başlamak zorunda kalmıştık. Uyum sürecini çok kısa sürede atlattık. Genç ve kaliteli oyunculardan kurulu bir takım oluşturduk. Sezona çok iyi bir başlangıç yaptık. Kısa vadede yakaladığımız yüksek grafik beklentiyi daha da yükseltti. Şampiyonluk yarışının içinde ilk yarıyı geride bıraktık. Sezonun ikinci yarısında genel anlamda başarılıydık ama şampiyonluğa cevap verecek sonuçlar alamadık. Kırılma anlarının yaşandığı maçlar oldu. Ama dediğim gibi biz sezon başı koyduğumuz hedefin hep içindeydik ve bundan asla vazgeçmedik. Bunu da çok şükür başardık. Bizim hayalimiz temmuz ayında başladı ve lig bitti ama hayallerimiz bitmedi. Biz hala hayalimizin peşinde koşuyoruz. İnşallah hayal ettiğimiz noktaya ulaşacağız.’ diye konuştu.

Sultanbeyli Belediyespor karşılaşmasının Kızılcabölükspor tarihinin en önemli maçlarından biri olacağını belirten Hasan Şermet,’ Takım olarak yüksek konsantrasyon içindeyiz. Sezon başından bu yana olan hayalimizi finale kalarak şampiyonluk maçına taşımak istiyoruz. Takım olarak bunun bilincindeyiz. Zaten biz bugünlerin hayalini kurduk. İki ayaklı bir eşleşme olduğunu için çok dikkatli olmalıyız. Cuma günü kendi sahamızda güzel bir skorla ayrılarak salı günkü rövanş maçı öncesi kendimize avantaj sağlamak istiyoruz. Ama turun 180 dakika olduğunu unutmamalıyız. Takımımdan şuan için çok memnunum. Oyuncularımın özverisi çok yüksek. Saha içindeki dinamizmimiz çok iyi, hücuma hızlı çıkışlarımız çok iyi, yeri geldiğinde pas oyununu yüksek seviyede oynayan çok donanımlı bir takımız. Saha içinde doğrularımızı ne kadar arttırırsak iyi bir skor alacağımızı düşünüyorum. Bunu başaracak gücümüz var.’ dedi.

Taraftarlara da seslenen Hasan Şermet,’ Cuma günü Atatürk Stadı’nda oynanacak bu önemli karşılaşmada tüm taraftarlarımızı maçımıza bekliyoruz. Onların itici gücüne çok ihtiyacımız olacak. Hedefe hep beraber ulaşacağız. Kızılcabölükspor’un 2.lige çıkmasını isteyen herkesi Denizli Atatürk Stadı’na bekliyoruz.’ diye konuştu.