Kızılcabölükspor : 5 – Serinhisarspor : 3

Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdüren Kızılcabölükspor’umuz, 6. hazırlık maçında Bölgesel Amatör Lig takımlarından Serinhisarspor ile Şirinköy Stadı’nda karşılaştı ve müsabakadan 5-3’lük skorla galip ayrıldı. Gollerimiz 43.dakikada Samet Dağlı, 56.dakikada Emirhan Atilla, 60.dakikada Muhammet Çiçek, 77.dakikada Umut Kıral ve 90.dakikada Burak Gökbel’in penaltı vuruşundan gelirken, Serinhisarspor’un golleri 27.dakikada Mustafa Tahran, 55.dakikada Yoldaş Geçer ve 79.dakikada Onur Deniz Kurt’un penaltı vuruşunda geldi.

Mekik maça Cantuğ Temel, Emre Sağlık, Osman Berkay Özçelik, Yenal Tuncer, Serkan Özen, Taygun Vurgun, Ersin Aslantoğ, Gökhan Özer, Ali Helvacı, Mustafa Altun ve Samet Dağlı 11’i ile çıktı.

İkinci yarıda Yılmaz Ay, Süleyman Turan Teğiz, Muhammet Çiçek, Ümit Hatipoğlu, Umut Kıral, İlyas Ural, Ramazan Özkan ve Emirhan Atilla oyuna dahil oldu.

Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, kulüp müdürümüz Ahmet Kafes ve kulüp menajerimiz Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu’da karşılaşmayı yakından takip etti.