Kızılcabölükspor’umuzunda Yer Aldığı U-15 Ve U-17 Ligi Yarın Başlıyor

2018/2019 sezonunda altyapı kategorilerinde Gökhan Hor önderliğinde yeniden yapılanmaya giden Kızılcabölükspor’umuzda, U-15 ve U-17 kategorilerinde ligler yarın oynanacak maçlar ile başlıyor.

Kızılcabölükspor (U-15) takımımız yeni sezonda C grubunda yer alacak. Genç Mekiklerin rakipleri İncilipınargücü GSK, Denizli Genç Ümitlerspor, Çamlık Futbol Kulübü, Başkarcı İ.Y.Spor, Yeşil Çınarspor, Acıpayam Belediyespor, Denizli Eğitimspor ve Çıtakspor oldu. Kızılcabölükspor (U-15) takımımız ilk maçında 16 Eylül pazar günü (yarın) Karahisar Stadı’nda saat 17:00’de Çamlık Futbol Kulübü ile karşılaşacak.

Kızılcabölükspor (U-17) takımımız da yeni sezonda A grubunda yer alacak. U-17 takımımızın A grubundaki rakipleri Denizli Yıldızspor, Değirmenönüspor, Tekkeköyspor, Denizli Merkezspor, Denizligücüspor, V.Tekstil Şirinköyspor ve Başkarcı İ.Y.Spor oldu. Kızılcabölükspor (U-17) takımımız ilk maçında 16 Eylül pazar günü (yarın) Karahisar Stadı’nda saat 15:00’de Başkarcı İ.Y.Spor ile karşılaşacak.

Yaklaşık 2 aydır hazırlıklarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Altyapı Sorumlumuz Gökhan Hor,’ Çalışmalarımızda futbola dair oyun prensiplerini, temel teknikleri, koordinasyon unsurlarını temel alıp çocuklarımızın daha nitelikli gelişmelerini sağlamak istiyoruz. Oyunculara saha içinde ve saha dışında sporcu kimliği kazandırmak ana hedefimiz. Oyuncu kadromuz şuanda çok iyi ve gelişime açıklar. İnşallah en iyi şekilde Kızılcabölükspor’u temsil edeceğiz. Güzel günler bizleri bekliyor.’ diye konuştu.