Sultanbeyli Belediyespor Maçı Deplasman Masrafları Muharrem Naza’dan

Kızılcabölükspor’umuza bugüne kadar büyük desteklerde bulunan değerli hemşehrimiz Muharrem Naza, Sultanbeyli Belediyespor maçının deplasman masraflarını karşıladı.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamımız Naza Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Naza, büyük bir özveride bulunarak Sultanbeyli Belediyespor maçının deplasman masraflarını karşıladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Profesyonel liglerdeki 6.sezonumuzu yaşıyoruz. Takımımızın deplasman masrafları hususunda bizlere her zaman destekleri olan değerli hemşehrimiz Naza Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Naza, Sultanbeyli Belediyespor maçının deplasman masraflarını karşılayarak takımımıza bu sezonda katkıda bulundu. Değerli iş adamımız Muharrem Naza’ya şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum. Kızılcabölükspor’umuza hep beraber sahip çıkalım.’ diye konuştu.