Başkan Osman Duran Ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor kulüp başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, Gençlik ve Spor Bakanı yardımcısı Sayın Hamza Yerlikaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Halil Tun, Rasim Ergil ve Ahmet İlem’de hazır bulundu. Başkan Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Sayın Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya’ya takımımız hakkında bilgiler vererek maçımıza davet ettiler. Ziyaret sonunda Kulüp Başkanımız Osman Duran, Sayın Yerlikaya’ya üzerinde isminin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması, atkı ve kıymetli hemşehrimiz Ahmet Dobulga’nın üretimi olan Kızılcabölük el dokuması tekstil ürünlerinden hediye etti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya’yı  makamında ziyaret ettik. Bu sezon başında Kızılcabölük Stadı’nda yaşanan lisans probleminin çözümünde Sayın Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya’nın çok büyük yardımları dokundu. Sağolsun her zaman yanımızda. Kızılcabölükspor’u yakından takip ettiğini belirtti. Kendisine şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.