Osman Duran : Artık Kızılcabölükspor’a Daha Fazla Destek Olma Zamanı

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran TFF 3.Lig 2.Grup’ta ilk yarının tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Bu sezon 3.ligde 3 grup arasındaki en zorlu grupta yer aldıklarını belirten Osman Duran,’ Yaklaşık 10 takımın şampiyonluk yarışının içinde olduğu zorlu bir grupta yer alıyoruz. Hem maddi güçleri, hemde lobileri güçlü olan bu il takımları karşısında elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bu sezon da takımımız şampiyonluk yarışının içinde. Sakatlıklar ve cezalılarımız olmasaydı ilk yarıyı çok daha farklı bir noktada tamamlayabilirdik. Şuan liderle aramızda 3 puan var ve önümüzde 17 tane final maç var. İnşallah sezonun ikinci yarısında ilk yarıdaki performansımızın üzerine çıkarak ipi göğüslemek istiyoruz. Ben teknik heyet ve oyunculara güveniyorum.’ diye konuştu.

Artan maliyetler ve desteklerin azalması sebebiyle sıkıntılar yaşadıklarını belirten Başkan Osman Duran,’ Biz bu kulübü yaşatmak için her şeyi yapıyoruz. Maddi ve manevi olarak büyük fedakarlıklar gösteriyoruz. Artık bu yükü kaldıramayacak duruma geldik. Destekler azalıyor, maliyetler artıyor. Başta Kızılcabölük’lü hemşehirlerimiz olmak üzere tüm Denizli’li iş adamlarını ve Mülki amirlerimizi Kızılcabölükspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum. Türkiye’nin profesyonel liglerdeki tek mahalle takımı Kızılcabölükspor her sezon şampiyonluk yarışının içinde ama bir türlü üvey evlat statüsünden çıkamadık. Yıllardır süregelen bu başarı ne zaman ödüllendirilecek. Artık şehrin dinamitlerinin devreye girmesi gerektiğini düşünüyorum. Kızılcabölükspor 2.ligi hak ediyor. Ve bunu da başarabilirsek hep birlikte başaracağız.’ diye konuştu.