İş Adamımız Ahmet Dobulga Kızılcabölükspor’umuzu ve Esenler Erokspor’u Yemekte Misafir Etti

Kızılcabölükspor’umuzun Esenler Erokspor ile Kızılcabölük Stadı’nda oynadığı karşılaşmanın ardından yönetim kurulu üyemiz Bilal Dobulga’nın babası değerli iş adamımız Ahmet Dobulga iki takımı da yemekte misafir etti.

Kızılcabölükspor ve Esenler Erokspor kafilelerini tekstil fabrikasında yemekte misafir eden Ahmet Dobulga tek tek herkesle yakından ilgilenerek misafirperverlik örneği gösterdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğe kulüp başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve oyuncuların yanı sıra, Esenler Erokspor başkanı Zafer Topaloğlu, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyuncuları katıldı.

İki takımı da yemekte misafir etmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Ahmet Dobulga,’ Biz Kızılcabölük’ün misafirperverliğini en iyi şekilde göstermek için elimizden geleni yaptık. İki takımı da yemekte misafir etmek bizleri çok mutlu etti. Kızılcabölükspor’umuzla her zaman gurur duyuyorum. Başta Osman Duran başkanım ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum. İnşallah hedefledikleri başarıya ulaşacaklar. Esenler Erokspor’u da bu vesile ile tanımaktan dolayı çok mutlu oldum.’diye konuştu.

Ahmet Dobulga’ya çok teşekkür eden kulüp başkanımız Osman Duran,’ Karşılaşma sonunda değerli iş adamımız Ahmet Dobulga takımımızı ve Esenler Erokspor’u yemekte misafir etti. Kendisi bizlere her zaman destekleri ile güç veriyor. Bugünde bu şekilde büyük bir jest yaptı. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına Ahmet Dobulga abimize çok teşekkür ediyorum. Böyle büyüklerimizin destekleri bizler için çok önemli.’ diye konuştu.