Serkan Görgeç : Sahada Farklılıklar Yaratan Bir Kızılcabölükspor Olacak

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Serkan Görgeç, 2019/2020 sezonunun ilk antrenmanının ardından açıklamalarda bulundu.

Bireysel olarak kendisi için çok özel bir sezon olacağını belirten Serkan Görgeç,’ Daha önce 6 sezon burada yardımcı antrenör olarak görev yapmıştım. 1 yıl uzak kaldık ama buraları çok özlemişiz. 2019/2020 sezonunu ben ve ekip arkadaşlarımla birlikte heyecanla bekliyoruz. Son iki senede 2 kez play-off oynayan bir takımımız var. Bu takıma emeği geçen ve başarılı olan abi diyebileceğimiz 6-7 tane tecrübeli oyuncumuzu kadroda tuttuk. Bu oyuncularımızın yanını gençlerle harmanlayacağız. Genç, dinamik, agresif, topa sahip olabilen, aynı zamanda 90 dakika boyunca maçın heyecanını yaşatan iyi bir Kızılcabölükspor izletmek istiyoruz. Ziraat Türkiye Kupası’nda eskisi gibi en az 2-3 tur atlamak istiyoruz. Takımımızdan sezon boyunca maksimum verim alacağız. Sahada farklılıklar yaratan bir Kızılcabölükspor olacak.’ diye konuştu.

Transferle ilgili de açıklamalarda bulunan Serkan Görgeç,’ Şuan 4-5 tane görüştüğümüz oyuncu var. Bazılarının evrak sorunları, bazılarının yetiştirme ücreti problemleri sebebiyle resmi imzaları atamadık. Kendileriyle prensipte anlaştık ama prosedürler netleşince arkadaşlar aramıza katılacaklar. Birkaç gün içinde bu transferleri de aramızda göreceğiz.’ diye konuştu.