Muğlaspor : 1 – Kızılcabölükspor : 1

2019/2020 sezonu hazırlıklarını aralıksız sürdüren Kızılcabölükspor’umuz, Muğla Atatürk Stadı’nda çift kale antrenman maçında Muğlaspor ile karşılaştı ve sahadan 1-1’lik eşitlikle ayrıldı. Golümüz 5.dakikada Ali Helvacı’dan gelirken, rakip takımın golünü 11.dakikada Ahmet Keleş kaydetti. İlk yarıda rakip takımın bir vuruşu direkten oyun alanına döndü.

Mekik maça Bahadır Kaya, Sedat Yahşi, Hasan Emiroğlu, İlyas Ural, Selçuk Çalışır, Taygun Vurgun, Hasan Can Yalçıntekin, Mustafa Altun, Ali Helvacı, Kerem Çalışkan ve Melih Vardar 11’i ile çıktı.

İkinci yarıda Amaç Ulaş Bayram, Mehmet Yılmaz, Ramazan Özkan, Serkan Özen, Abdullah Altıntaş, Halil Çöl, Ümit Hatipoğlu, Ertuğrul Yıldırım, Abdullah Çınar, Yasin Yılmaz, Yılmaz Ay, Remzi Şenlikçi ve Süleyman Turan Teğiz oyuna dahil oldu.

Maçtan Dakikalar;

Dk 5′ Defansın arkasına atılan topa hareketlenen Kerem kaleci ile karşı karşıya kaldı. Kerem’in plase vuruşunda top kaleciden döndü. Dönen topu Ali tamamladı ve meşin yuvarlak filelerle buluştu. 0-1

Dk 11′ Ceza sahası içinde yaşanan karambolde topa en son dokunan Ahmet’in vuruşunda meşin yuvarlak filelerle buluştu. 1-1

Dk 43′ Adem’in yaklaşık 30 metreden çok sert vuruşunda meşin yuvarlak direkten oyun alanına döndü.