Serkan Görgeç : Antrenmanlarımız Maç Temposunda Geçiyor

Kızılcabölükspor teknik direktörümüz Serkan Görgeç aralıksız süren 2019/2020 sezonu hazırlıkları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık olarak 1 aydır yeni sezon hazırlıklarına devam ettiklerini belirten Serkan Görgeç,’ Genellikle çift idman programı ile çalışmalarımız sürüyor. Yoğun bir dönemdeyiz. Sezona tam anlamıyla hazır hale gelebilmek için fizik kondisyon anlamında yüklemelerde bulunuyoruz. Farklı alternatiflerin olduğu, değişik stratejileri denediğimiz idmanlar yapıyoruz. Ekip olarak da geri dönüşler bizleri çok mutlu ediyor. Antrenmanlarımız ilk günden bu yana maç temposunda geçiyor. Oyuncularımda istekli, arzulu ve çok hevesli. Herkes sahada yüzde 100’ünü veriyor. Takımda arkadaşlık ortamı üst seviyede. Çift kalelerde herkes mücadeleden kaçmıyor ve bir o kadarda birbirini kolluyor. Bu durumda bizi ziyadesi ile sevindiriyor. Bu kaliteli ortamın maçlara da yansıyacağından eminim. 7 haftalık çalışma sürecinin ardından takımımız lige hazır hale gelecek. Bu sezon çok farklı bir Kızılcabölükspor izlettireceğiz.’ diye konuştu.

Transfer çalışmaları ile ilgili de konuşan Serkan Görgeç,’ Bu sezon bütçemiz doğrultusunda genç oyunculara daha fazla ağırlık verdik. Genellikle genç, koşan ve başarıya aç oyuncuları transfer ettik. Birçok oyuncu takımımıza gelmek istiyor. Görüşmelerimiz sürüyor. 2 yada 3 transfer daha yapacağız. En kısa zamanda bu isimlerde takımımıza katılacak.’ diye konuştu.