Osman Duran : Mülki Amirlerimizden Bir Tebrik Telefonu Bile Alamamak Bizleri Üzüyor

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran, 9 Ekim çarşamba günü oynanacak Karbel Karaköprü Belediyespor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Serik Belediyespor maçındaki üstün performansın kendilerini mutlu ettiğini belirten Osman Duran,’ Çocuklar 90 dakika boyunca çok iyi mücadele ettiler. Kazanma adına ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Önemli bir karşılaşmadan 3 puanla ayrıldığımız için mutluyuz. Ama bizim sevincimize Denizli ve Tavas’taki mülki amirlerimizin ortak olmamaları bizleri üzüyor. Bir telefonla bile arayıp tebrik etmek zor olmasa gerek. Biz Denizli’nin takımıyız ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Kızılcabölükspor artık bir markadır. Herkesi Kızılcabölükspor’u daha fazla benimsemeye davet ediyorum.’ diye konuştu.

Karbel Karaköprü Belediyespor maçı ile ilgili de konuşan Başkan Duran,’ Takım olarak bu maça odaklanmış durumdayız. Karaköprü deplasmanı öncesi sakat ve cezalılarımız var. Ama sahaya 11 kişi çıkacak. Oyuncularıma güveniyorum. Oradan en iyi sonuçla ayrılacağımıza inanıyorum.’ dedi.