Yönetim Kurulu Üyelerimiz Değerli İş Adamımız Sayın Osman Ayhan Varolan’ı Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Mutlu Akü’leri bölge bayisi kıymetli hemşehrimiz Sayın Osman Ayhan Varolan’ı ziyaret ettiler.

Osman Ayhan Varolan Otomotiv San. ve Tic. Ltd’nin İzmir şubesinde gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Kamil Sayın ve Ahmet İlem’de hazır bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette kulüp başkanımız Osman Duran, kıymetli hemşehrimiz Osman Ayhan Varolan’a üzerinde isminin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması hediye etti.

Bu ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Osman Ayhan Varolan,’ Başkan ve yönetim kurulu üyelerimizi burada ağırlamaktan son derece mutluyum. Kızılcabölükspor’umuzu bizde yakından takip ediyoruz ve başarıları ile gurur duyuyoruz. Her zaman takımımızın yanındayım ve desteklerimiz devam edecek. Kızılcabölükspor’umuzun Ci Group Buca ve Manisaspor maçlarının deplasman masraflarını karşılamak istiyorum. Herkesi Kızılcabölükspor’umuzu sahip çıkmaya davet ediyorum. İstedikten sonra Kızılcabölükspor için herkes elinden geldiğince bir şeyler yapabilir.’ diye konuştu.

Osman Ayhan Varolan’a çok teşekkür eden Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Osman abi sağolsun önceki sezonlarda hiçbir zaman bizleri kırmadı ve İzmir’de oynadığımız tüm maçların deplasman masrafları konusunda yardımcı oldu. Bu sezonda da 9.haftada karşılaşacağımız Ci Group Buca ve 15.haftada karşılaşacağımız Manisaspor maçlarının deplasman masraflarını karşılayacağını belirtti. Kendisine şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu değerin yaşaması için Osman abi gibi değerli iş adamlarımız elini taşına altına sokarak destek oluyorlar. Aynı desteği tüm iş adamlarımızdan da bekliyorum.’ diye konuştu.