Altyapı Oyuncularımızdan Yasin Yılmaz İle Profesyonel Sözleşme İmzalandı

Kızılcabölükspor A takımımızla bir süredir antrenmanlara çıkan altyapı oyuncularımızdan Yasin Yılmaz ile profesyonel sözleşme imzalandı.

Tekkeköyspor’da futbola başlayan, 3,5 sezondur (U-16), (U-17) ve (U-19) takımlarımızda forma giyen 17 yaşındaki orta saha oyuncusu ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

3,5 sezondur altyapı kategorilerinde forma giyen başarılı futbolcumuz 2 şampiyonluk ve 2 play-off heyecanı yaşadı. Altyapıda toplamda 97 müsabakada forma giyen Yasin 56 gol atarken, 24’de asist yaptı.

Bugün Şirinköy’deki Kızılcabölükspor tesislerinde gerçekleşen imza törenine Kulüp Başkanımız Osman Duran, futbol şube sorumlumuz Halil Tun, Altyapı’dan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Ramazan Usta, kulüp müdürümüz Ahmet Kafes, teknik direktörümüz Serkan Görgeç, Altyapı koordinatörümüz İsmail Görücü, Altyapı antrenörümüz Gökhan Hor ve Yasin Yılmaz’ın ailesi katıldı.

Profesyonel sözleşmeye imza atarak hayallerini gerçekleştirdiğini belirten Yasin Yılmaz,’ Çok mutluyum. Başta başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz, hocamız Serkan Görgeç, altyapı hocamız Gökhan Hor ve ekibine, ayrıca üzerimde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Takımıma faydalı bir oyuncu olmak en büyük arzum. Çok çalışarak bana güvenen herkesi mahçup etmeyeceğim.’ diye konuştu.

Altyapıdan bir oyuncuyu profesyonel yaparak Denizli’li gençleri Türk futboluna kazandırmaya devam ettiklerini belirten Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Profesyonel liglerde ilk sezonumuzdan itibaren genç oyuncuları oynatmaya başlamıştık. Sedat ve Burak ile başlayan bu süreçte bir çok Denizli’li genç oyuncuya forma verdik. Altyapıya önem veriyoruz. Yasin’in de yeteneklerini en kısa sürede sergileyeceğine inanıyorum. Yeniden hayırlı olsun.’diye konuştu.

İmza törenin ardından Kulüp Başkanımız Osman Duran hayırlı olması temennisinde bulunarak pasta kesti ve kendi elleriyle oyuncumuz Yasin’e ikram etti.