Manisaspor Maçı Deplasman Masrafları Osman Ayhan Varolan’dan

Kızılcabölükspor’umuzun TFF 3.Lig 1.Grup 15.hafta müsabakasında konuk olduğu Manisaspor maçının deplasman masraflarını İzmir’de ikamet eden kıymetli hemşehrimiz Mutlu Aküleri bölge bayisi Sayın Osman Ayhan Varolan karşılayarak takımımıza büyük bir destekte bulundu.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamımız Mutlu Aküleri bölge bayisi Sayın Osman Ayhan Varolan, deyim yerindeyse yine taşın altına elini sokarak büyük bir özveride bulundu ve bu sezon Ci Group Buca maçının ardından Manisaspor maçı deplasman masraflarını da üstlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu sezon maddi anlamda sıkıntılı süreçten geçiyoruz. Gelirlerimiz azalıyor ama giderlerimiz gün geçtikçe artıyor. Bu aşamada değerli iş adamlarımız devreye giriyor ve bizleri biraz olsun rahatlatıyorlar. Buca maçının ardından Manisaspor maçında da deplasman masraflarını kıymetli hemşehrimiz Mutlu Aküleri bölge bayisi Osman Ayhan Varolan karşılayarak bizleri kırmadı. Değerli iş adamımız Osman Ayhan Varolan’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum.’ diye konuştu.