Kızılcabölükspor (U-16) Takımımızın Play-off’taki Rakipleri ve Maç Programı Belli Oldu

2019/2020 sezonu U-16 Ligi C grubunu namağlup lider tamamlayarak play-off oynamaya hak kazanan Kızılcabölükspor (U-16) takımımızın  rakipleri belli oldu.

Kızılcabölükspor (U-16) takımımızın play-off’taki rakipleri Denizligücüspor, İncilipınargücü GSK, Buldan Belediyespor, Yeşilköyspor, Sarayköyspor, Kaptanspor ve Denizli Merkezspor oldu. Genç mekikler ilk maçını 08 Ocak 2020’de Denizli Merkezspor ile yapacak. Müsabakaların oynanacağı sahalar ve maç saatleri federasyon tarafından daha sonra açıklanacak.

8 takımın mücadele edeceği play-off grubu, 08 Ocak 2020 tarihinde oynanacak olan müsabakalar ile başlayacak. Tek devreli lig usulü oynanacak olan müsabakalar sonucunda, play-off müsabakalarını ilk üç sırada tamamlayan takımlar Denizli şampiyonu olacak ve Türkiye Şampiyonası Finallerine katılmaya hak kazanacak.

Ligi namağlup olarak lider tamamladıklarını belirten Altyapı sorumlumuz Gökhan Hor,’ Oyuncularımı tebrik ediyorum. Sahada gösterdikleri mücadeleden son derece memnunum. Çocuklar her maç üzerine koyarak kendilerini geliştirdiler. 2 sezondur yenilmeyen bir 16 takımımız var. Hedefimiz play-off grubunu da namağlup tamamlayarak Denizli Şampiyonu olup, Türkiye Şampiyonası Finallerine gidebilmek. Başaracak güce sahibiz. Oyuncularıma güveniyorum.’ diye konuştu.

Kızılcabölükspor (U-16) takımımızın play-off fikstürü şu şekilde;

1.Hafta / Kızılcabölükspor – Denizli Merkezspor

2.Hafta / Kaptanspor – Kızılcabölükspor

3.Hafta / Kızılcabölükspor – Denizligücüspor

4.Hafta / İncilipınargücü GSK – Kızılcabölükspor

5.Hafta / Kızılcabölükspor – Buldan Belediyespor

6.Hafta / Yeşilköyspor – Kızılcabölükspor

7.Hafta / Kızılcabölükspor – Sarayköyspor