Osman Duran : Artık Söz Kızılcabölük Halkında

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran 12 Ocak pazar günü Kızılcabölük Semt Sahası’nda oynanacak Düzcespor maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İyi bir devre arası geçirdiklerini belirten Osman Duran,’ Sezonun ilk yarısında maddi sebeplerden dolayı genç bir takım yapmıştık. Genç oyuncuların fazla olması tecrübe eksikliği yarattı ve devreyi istediğimiz noktada tamamlayamadık. Sezonun ikinci yarısı için gerekli takviyeleri yaptık. Yönetim kurulu olarak yine taşın altına elimizi soktuk ve takımı üst sıralara taşıyabilecek oyuncuları transfer ettik. Düzcespor maçı ile yeni bir başlangıç yapacağız. Herkes sezonun ikinci yarısında farklı bir Kızılcabölükspor seyredecek. Biz yönetim olarak gereken neyse yine yaptık. Tüm yönetim kurulu üyelerime maddi ve manevi fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederim. Transfer görüşmelerinde işini gücünü bırakıp büyük fedakarlık yapan ve her zaman yanımda olan Halil Tun’a da çok teşekkür ediyorum. Artık söz Kızılcabölük halkında. Pazar günü düzce maçında tribünleri dolu olarak görmek istiyoruz. Hep birlikte yeni bir başlangıç yapalım. Takımımızı 90 dakika boyunca destekleyelim. Çocuklar bunu hak ediyor. Bizim bizden başka kimsemiz yok.’ diye konuştu.

Kızılcabölükspor’a destek olan herkese şükran borçları olduğunu dile getiren Osman Duran,’ Başta Onursal Başkanımız Gamateks Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı’ya, Dodurga Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dobulga’ya, Özçınar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Özçınar’a, Naza Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Naza’ya, devre arasında takımımıza Antalya’da kamp yapma fırsatı sunan The Corner Park Hotel sahipleri Süleyman ve İsmail Doğu’ya, Varolan Otomotiv sahibi Osman Ayhan Varolan’a, Sayın Tekstil Ramazan Sayın’a, Yağlıca Tekstil’e, Gürel Tekstil’e, Çintanlar Tekstil’e, saha içi reklamı ve takvimimize kartvizit veren tüm sponsorlarımıza şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederim. Sağolsunlar bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Bu özveriyi tüm iş adamlarımızdan bekliyoruz. Hep birlikte bu ismi yaşatalım.’diye konuştu.