Artvin Hopaspor Maçı Deplasman Masrafları Çintanlar Tekstil’den

Kızılcabölükspor’umuzun TFF 3.Lig 1.Grup 19.hafta müsabakasında konuk olacağı Artvin Hopaspor maçının deplasman masraflarını Çintanlar Tekstil sahipleri Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan üstelenerek takımımıza büyük bir destekte bulundular.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamlarımız Çintanlar Tekstil sahipleri Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sezonda da Artvin Hopaspor maçı deplasman masraflarını da üstlendiler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu sezon maddi anlamda sıkıntılı süreçten geçiyoruz. Gelirlerimiz azalıyor ama giderlerimiz gün geçtikçe artıyor. Bu durumda bizleri artık çok zorluyor. Bu aşamada değerli iş adamlarımız devreye giriyor ve bizleri biraz olsun rahatlatıyorlar. Arvin Hopaspor maçı deplasman masraflarını kıymetli hemşehrilerimiz Çintanlar Tekstil sahipleri Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan karşılayarak bizleri kırmadı. Değerli iş adamlarımız Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum.’ diye konuştu.