Kızılcabölükspor’umuza Bir Destek de Emekli Hemşehrilerimizden

Bu sezon gelirlerin azalması ile maddi anlamda sıkıntılı süreçten geçen Kızılcabölükspor’umuza bir destek de Kızılcabölük’lü emekli hemşehrilerimizden geldi.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te Cahit Celadet Kocayiğit, Faittin Gökçe, Mehmet Macit, Mustafa Kulakçı, Mehmet Emin Taşkın, Tahsin Derilioğlu, İsmet Taşkın, Mustafa Ekmekçi, İsmet Dayıoğlu, Denizlispor Balıkçısı Kemal, Göral Market, Rıfat Taşkın ve Ramazan Cen her ay düzenli olarak emekli maaşlarından belli bir miktarı Kızılcabölükspor’umuza bağışlayarak büyük bir özveride bulundular. Sezon başından bu yana düzenli olarak her ay emekli maaşlarından kulübümüze destekleri olan kıymetli hemşehrilerimiz, Kızılcabölükspor isminin yaşaması için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu sezon maddi olarak sıkıntılı süreçten geçtiğimiz bir gerçek. Sağolsun Kızılcabölük’teki değerli abilerimiz emekli maaşlarından belirli bir bölümü her ay bize gönderiyorlar. Bu davranış bizleri çok duygulandırıyor. Ellerinden geldiğince bu ismin yaşaması için gerekeni yapıyorlar. Bu takım hepimizin ve bu ismi yaşatmak için tüm hemşehrilerimizin gerekeni yapacaklarına inanıyorum.’ diye konuştu.