Serik Belediyespor Maçı Deplasman Masrafları The Corner Park Hotel’den

Kızılcabölükspor’umuzun TFF 3.Lig 1.Grup 23.hafta müsabakasında konuk olduğu Serik Belediyespor maçının deplasman masraflarını Antalya’da ikamet eden The Corner Park Hotel sahipleri Süleyman Doğu ve İsmail Doğu karşılayarak takımımıza büyük bir destekte bulundular.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamlarımız The Corner Park Hotel sahipleri Süleyman Doğu ve İsmail Doğu, devre arası kamp programının ardından Serik Belediyespor maçı deplasman masraflarını da karşıladılar.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Her sezon devre arası kampında takımımızı misafir ederek büyük özveride bulunan Süleyman ve İsmail abi Antalya deplasmanlarında da bizleri yalnız bırakmıyorlar. Serik Belediyespor maçı deplasman masraflarını kıymetli hemşehrilerimiz The Corner Park Hotel sahipleri Süleyman Doğu ve İsmail Doğu karşılayarak bizlere büyük bir destekte daha bulundular. Değerli iş adamlarımız Süleyman Doğu ve İsmail Doğu’ya şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum.’ diye konuştu.