Hakkımızda

Bu sayfa bir grup Kızılcabölük taraftarı tarafından kurulmuş, Denizli’den İngiltere’ye, İstanbul’dan Amerika’ya, Rusya’dan Norveç’e, birbirini hiç görmemiş Kızılcabölük ve Kızılcabölükspor sevdalılarının yaşatacağı bir platformdur. Bu sitede yer alan haber, makale ve diğer paylaşımlar, Kızılcabölükspor Kulübünü ve Kızılcabölükspor taraftarının tümünü bağlamaz.

www.kizilcabolukspor.org’un temel felsefesi ‘Arma Aşkı’ anlayışıdır. Bizim için attığımız her adımda, ilk dikkat edilecek husus, atılacak adımın evrensel hukuk kurallarına ve Kızılcabölükspor menfaatine uygun olmasıdır. Bu iki ön şart varsa, o adımın kişileri memnun edip etmeyeceğinin hiçbir önemi yoktur.

* Bu sitenin bir numaralı amacı Kızılcabölüksporumuzun tanıtımına katkı vermek, Kızılcabölükspor’un ve Dokuma’nın Başkenti Kızılcabölük’ün sosyal medyada ve ulusal medyada tanıtımını yapmak, ulusal medyada yapılan radyo ve televizyon programlarında Kızılcabölükspor’a yer verilmesini sağlamaktır.

** İkinci amacımız geniş perspektifli ve uzun vadeli bir vizyon oluşmasına destek olmak, Kızılcabölükspor’un gelişimine katkı verebilecek projeler üretebilmek ve bu projelerin uygulamaya konması aşamasına bizzat katkı vermektir.

*** Üçüncü amacımız,  takımımızın maçlarının oynanacağı illerde, o ilde ve çevre illerde bulunan Kızılcabölüklü hemşehrilerimizi bir araya getirmek ve takımımızı yalnız bırakmamaktır.

Gönüllük esasıyla oluşturduğumuz bu blog web sitesine katkı vermek herkesin hakkıdır, ancak katkı verenler, verdikleri katkı karşılığında hiçbir maddi beklenti içinde olamazlar.

Sitede yer alan reklam alanlarından elde edilen gelir tamamen sitenin gelişmesi için kullanılacaktır.

www.kizilcabolukspor.org – 2013