Mekik Çalışmalara Hızlı Başladı

Bölgesel amatör ligde şampiyonluğa ulaşan Kızılcabölükspor, işi sağlam tutuyor. Teknik ekiple tekrardan anlaşma sağlayan sarı kırmızılılar, Kulüp müdürlüğüne de Ali Kemal’i getirdi.

Bu sezon gösterdiği üstün performans ile Denizli’nin gururu olan Kızılcabölükspor, 3. lig çalışmalarına erken başladı. Teknik Direktör Hasan Şermet, kaleci antrenörü Ali Müslüm Oğraş, yardımcı antrenörler Seyfettin Kurtulmuş ve Serkan Görgeç ile anlaşan Mekik, kulüp müdürlüğüne de takımın golcüsü Ali Kemal’i getirdi. Ayrıca gecen sezon takıma devre arasında menajer olarak getirilen Hakan Dolutaş da aynı görevine devam ediyor.

TRANSFER ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yönetim kurulunun kararı ile transfer çalışmalarına başladıklarını dile getiren Kulüp Başkanı Osman Duran, ‘ilk hedef iç transferi bitirmek’ dedi. Duran,”Nasıl bir sorumluluk aldığımızı biliyoruz. Artık çok daha fazla profesyonel düşünmemiz gerekiyor. Yönetim olarak teknik ekibimizden çok memnunuz, arkadaşlarımızla çalışmaya devam ediyoruz. kulübümüz ve ekibimizi için hayırlısı olsun. transfer çalışmalarına da başladık. iç transfer önceliğimiz, bazı oyuncular ile hemen anlaşacağız. Teşekkür edeceğimiz arkadaşlarımızda olacak. Gecen sezonla ilgili teknik ekipten rapor bekliyoruz” dedi.

Kaynak: www.denizlifutbol.coö