Mekik Galibiyetle Başladı

Antalya’da ki kampına son sürat devam eden Kızılcabölükspor, ilk hazırlık maçından galibiyetle ayrıldı.

Bölgesel amatör lig takımlarından, eski kaptan Orhan Küçükertuğrul’un şuanki takımı Edirnespor ile Antalya’da karşı karşıya gelen temsilcimiz maçtan Mustafa ve Hüseyin’in attığı goller ile 2-0’lık sonuçla ayrıldı. İlk hazırlık maçında aldığı galibiyetin yanı sıra oynadığı güzel futbol ile dikkat çeken sarı kırmızılılar, kamp süresince 3 hazırlık maçı daha yaparak ilimize geri döneceklerini açıkladılar.

‘’HAZIRLIK MAÇLARINDA ALINAN SONUÇLARIN HİÇ BİR ÖNEMİ YOK’’

Kamp sürecini Denizlifutbol.com’a değerlendiren kulüp menajeri Ali Kemal Yavuzyiğitoğlu, ‘’Alınan sonuçların hiç bir önemi yok’’ dedi. Ali Kemal sözlerine şöyle devam etti. ‘’Yeni transfer ettiğimiz oyuncuların takımla kaynaşması için devre arası kampı çok iyi oldu. Takımın uyumundan ve hazırlık maçında gösterdiği performanstan çok memnumuz. Burada yapacağımız maçlarda aldığımız sonuçların bir önemi yok. Biz futbolcularımızın koşu mesafelerini ve maçta sergiledikleri performansları göz önüne alıyoruz’’ dedi.

TEŞEKKÜRLER CORNERPARK

Sarı kırmızı temsilcimize Cornerpark Hotel destek veremeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda takımın Antalya’da ki kamp giderlerini üstlenen Cornerpark yetkilileri Kızılcabölükspor için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz dediler.

DOĞU,‘’MEKİK DENİZLİ’NİN GURURDUR’’

Konuyla ilgili açıklama yapan Süleyman Doğu,‘’Kızılcabölükspor takımı Denizli’nin gururudur. Her sezon üst üstte aldığı şampiyonluklarla profesyonel lige kadar yükseldiler. Otel sahipleri olarak bizde takımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnşallah sarı kırmızı takımımızı ilerleyen sezonlarda daha üst liglerde göreceğiz’’ dedi.

TUN,‘’SIRTIMIZ YERE GELMEZ’’

Kendilerini misafir eden Doğu Kardeşlere çok teşekkür ettiklerini dile getiren futbol şube sorumlusu Halil Tun,‘’kızılcabölükspor’un böyle dostlukları olduğu sürece bu takımın sırtı yere gelmez’’ dedi. Tun,‘’Ne kadar zorluklar içinde takımı profesyonel liglere taşıdığımızı herkes biliyor. Rakiplerimizin 5’te biri bütçe ile mücadele ediyoruz. İlk sezonumuz olan 3. Ligde kalıcı olabilmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Yıllardan beri bizi Antalya’da misafir eden dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Kampımız kusursuz bir şekilde devam ediyor. Sezonun ikinci yarısına çok daha iyi başlayacağız’’ dedi.

 

 

Kaynak: www.denizlifutbol.com