Kızılcabölük’ten Karma’ya 3 İsim Birden !!

Milli Takım tarafından düzenlenecek olan Spor Toto 3. Lig karmasına Kızılcabölükspor’dan 3 isim davet edildi.

Sarı-kırmızılı takımda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kaleci Asil Kaan, Tugay Kacar ve Muhammed Arı karmaya davet edilen isimler oldu.

Bu isimlerin yanında Denizli BBSK takımından davet edilen Şahin Şafakoğlu ve Kızılcabölükspor’dan davet edilen Asil, Tugay ve Muhammed ile birlikte Denizli’den toplam 4 futbolcu karmaya çağrıldı.

 

Milli Takım antrenörleri tarafından Spor Toto 3.Lig’deki 40 ayrı takımdan seçilen ve yaşları 17 ile 22 arasında değişen toplam 77 oyuncunun olduğu Spor Toto 3.Lig Karması, 6 ayrı takıma bölünerek kendi aralarında maç yapacak.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından başlatılan yeni uygulama, Ocak ayında yine Antalya’da PTT 1.Lig’de ve Spor Toto 3.Lig’de oynayan oyuncuların oluşturduğu karmalarla yapılmıştı. Antalya’da Titanic Deluxe Belek Otel sahasında yapılacak maçların hepsi 9 Nisan Çarşamba günü oynanacak. 1.takım ile 2.takım arasındaki ilk maç saat 12.00’de, 3.takım ile 4.takımın karşılaşması 15.00’te, son 2 ekibin mücadelesi ise 17.30’da başlayacak. Karma müsabakalarına davet edilen oyuncuların kampı 8 Nisan 2014 Salı günü saat 13.00’de Antalya Titanic Beach Otel Lara’da başlayacak.

 

Haber: Osman Özad..

mekikten-3-isim-birden